Владислав Голуб: Для мене дуже важлива довіра людей

Новини Черкаси Новини Черкаської області

Минулого тижня народний депутат України Владислав Голуб працював у своєму 197 окрузі. Владислав Голуб, один з небагатьох народних обранців, які відповідально ставляться до роботи в окрузі, намагаючись особисто спілкуватися з виборцями.

– Спілкування з людьми має колосальне значення, це допомагає звіряти свою роботу з очікуваннями виборців, – говорить Владислав Голуб.– Для мене дуже важлива довіра людей і тісний контакт з жителями округу.

Свій візит народний депутат розпочав цього разу з Золотоніщини, про це «ЧК» розповідав у №8. Потім відвідав Черкаський район, Черкаси і Канівщину, провів прийом виборців.

12670478_1707662129476834_2423718460499099364_nЛюди чекали на депутата. Хтось прийшов зі своїми приватними проблемами, хтось з проханням допомогти у фінансуванні чи збереженні закладів і установ, усі – з надією на допомогу.

На Канівщині до Владислава Голуба звернулась голова села з проханням допомогти жительці с. Грищенці у проведенні термінової операції на серці. Питання потребувало невідкладного вирішення. Наразі жіночку направлено на обстеження до інституту Амосова в м. Київ з метою проведення операції за державною програмою.

З проханням матеріальної допомоги для операції чоловіку звернулась ще одна канівчанка. Але у нардепа, як відомо, не має депутатського фонду, щоб надавати матеріальну допомогу, проте, відразу ж було направлене звернення на Міністра ОЗУ Квіташвілі з проханням винайти можливість у проведенні операції за державний кошт.

Турбувало канівчан і закриття філій Ощадбанку в селах. Представники громади і працівники філії прийшли на прийом до Владислава Голуба, щоб винайти можливість запобігти закриттю. Владислав Володимирович пояснив, що закриття у ході реформ неминуче, але селяни не відчують незручностей, бо необхідні послуги надаватимуться відділеннями пошти.

Голова села Бобриця звернувся до нардепа з проханням допомогти матеріалами для будівництва дитячого майданчика. В приймальні народного депутата чекають на проект та кошторис, щоб у дітлахів Бобриці обов’язково був свій сучасний майданчик.

У Черкасах до приймальні народного депутата Владислава Голуба йдуть в надії розв’язати складні питання зазвичай не тільки жителі його округу. На минулому тижні до народного обранця звернулися мешканці будинку по бульв. Шевченка, 132 в Черкасах. Люди, зокрема, скаржилися на Соснівський СУБ, що обслуговує будинок. Одразу була організована зустріч з міським головою Анатолієм Бондаренко і представниками СУБу. Дійшли до конструктиву – міська влада виділяє кошти на ремонт фасаду будинку, а люди, як тільки починаються роботи – повертають борги, яких по цьому будинку накопичилося перед СУБом чимало. Представники СУБу також пообіцяли вкотре обстежити будинок і усунути недоліки, на які не потрібні капіталовкладення. Ремонт будинку включено до Програми соціально-економічного розвитку ( ПСЕР) на 2016 рік. Зі своєю гіркою бідою прийшли на прийом до депутата в Черкасах переселенці. У людей немає ані житла, ані роботи, державна підтримка надзвичайно мала. Вирішенням цієї проблеми народний обранець буде займатися на загальнодержавному рівні.

Виборців округу хвилюють відсутність пільг на перевезення, питання субсидій, несправедливі судові рішення, повернення вкладів з радянського ощадбанку, нарахування пенсій, невиплата аліментів тощо. Мами загиблих в АТО синів, турбуються щодо відсутності пільг, зокрема, з безкоштовного проїзду міжобласного та міжміського значення для дітей загиблих учасників бойових дій.

Усі звернення узяті на особистий контроль народним депутатом, по усім підготовлено відповідні депутатські звернення і запити.
Нагадуємо адреси приймалень народного депутата Владислава Голуба:
м. Черкаси, бул. Шевченка, 307, кім.201, тел.:050 358 22 69, е/п: kanivvo197@gmail.com;
м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 10, тел.: 050 356 76 48, (04737) 5531110, е/п: zol200@ukr.net;
м. Канів, вул. 206 Дивізії, 1, оф. 227 (приміщення «АвтооРіки» 2 поверх), тел.: 050 357 92 77, е/п: kaniv.golub@gmail.com.

“Черкаський кур’єр” від 02.03.2016 р.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.