Влада ініціює зміни до Генерального плану Черкас та збирає пропозиції містян

Новини Черкаси

Міська рада оголошує прийом пропозицій щодо внесення змін до генерального плану міста Черкаси. Про це повідомляє начальник відділу містобудівного кадастру міськради Федір Балаба у Facebook.

До слова, зміни до генерального плану можуть вноситися не частіше, ніж один раз на п’ять років. Метою внесення змін до генерального плану є обґрунтування довгострокової стратегії планування та забудови міста Черкаси, здійснення актуалізації земельних ділянок за пропозиціями громадськості, врахування державних інтересів.

Прилюдне експонування основного креслення генерального плану відбуватиметься в приміщенні міськвиконкому в холі третього поверху, навпроти кабінету 315 з 20 грудня 2016 року по 20 січня 2017 року.
Графічні матеріали основного креслення генерального плану міста Черкаси можна побачити за посиланням.
Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій – головний архітектор міста, начальник управління планування та архітектури департаменту архітектури та містобудування міської ради Чернуха Віталій Володимирович.

Пропозиції до проектів містобудівної документації мають право подавати:
1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації;
2) юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації;
3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;
4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
5) народні депутати України, депутати Черкаської міської ради.
Пропозиції до проекту містобудівної документації подаються у період з 20 грудня 2016 року по 20 січня 2017 року у письмовій формі, яку можна завантажити за посиланням.
Розгляд пропозицій триватиме до 20 лютого 2017 року.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.