Влада Черкас змушує перевізників припинити перевозити пільговиків

Новини Черкаси

Причини такого рішення автотранспортники пов’язують з невиконанням владою обласного центру вимог чинного законодавства. Про це йдеться у їх відкритому листі на адреси голови Черкаської обласної держадміністрації Ю.О.Ткаченка та міського голови А.В.Бондаренка, який оприлюднено в газеті “Черкаський край”.

Зокрема автоперевізники Черкас обурені невиконанням владою міста законодавства та попереджвють про припинення перевезення пільговиків з 14 липня. Зміст листа ми  пропонуємо вашій увазі:

«Постановою КМУ №197 від 14.03. 2018 року «Деякі питання надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду всіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах» на обласні державні адміністрації покладено зобов’язання у двомісячний термін з дня набрання чинності постанови КМУ затвердити розмір щомісячної готівкової виплати на проїзд пільговим категоріям громадян.

Фінансування витрат, пов’язаних із наданням пільг у готівковій формі з оплати проїзду всіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах, здійснюється за рахунок місцевих бюджетів відповідно до підпункту «г» пункту 3 частини першої статті 91 Бюджетного кодексу України.

Станом на 02.07.2018 року виконавчим комітетом Черкаської міської ради не визначено механізм монетизації пільг.

Невідповідність тарифу на перевезення собівартості цих перевезень внаслідок безпідставного зволікання прийняття рішення виконавчим комітетом м.Черкаси економічно обґрунтованого тарифу привела підприємства перевізників м.Черкаси до скрутного економічного стану та веде до повної зупинки підприємств.

Виконавчим комітетом м.Черкаси в порушення ст.37 ЗУ «Про автомобільний транспорт» не виконане зобов’язання щодо укладання договорів державного замовлення на перевезення пільгових категорій громадян, а перевізники міського автомобільного пасажирського транспорту не мають більше змоги власним коштом перевозити ці категорії громадян.

З огляду на вищевикладене повідомляємо, що з 14.07.2018 року автомобільні перевізники м.Черкаси вимушені припинити перевезення пільгових категорій громадян до вирішення питання органами місцевого самоврядування, відповідно із Постановою КМУ №197 від 14.03.2018 року».

ПП «Медіт-сервіс» — Діский С.В.;
ПрАТ «Черкаське АТП-17127» — Куниця О.І.;
ДП «ЧАРЗ-Авто» — Сущенко Ю.М.;
ПП «Еліт-Транс» — Шевченко В.Ю.;
ФОП Форостяна Л.І.;
ПрАТ «Черкасиавтотранс» — Соломенний В.П.;
ФОП Копієвський Є.П.;
ФОП Бакашев Б.А.;
ТОВ «Авто-ТЮЛ» — Ганжа І.П.

Розповісти друзям
 • 85
  Поширили:

3 коментарів до “Влада Черкас змушує перевізників припинити перевозити пільговиків

 1. 0

  0

  Голови Черкаської обласної держадміністрації Ю.О.Ткаченко та міський голова А.В.Бондаренко НЕ пільговики та і їм вистачає за наші кошти держмашин та малої авіації, давайте ЗАБЕРЕМ ще останне що є у пільговиків. Чому б їм не побути хоча б недільку на місті інвалідів та пільговиків ???. ПОБУТЬ У ЇХНІ “ШКУРІ”???. Обіцянки цяцянки дали… ну так получилось…А може У ДРУГИХ ЛУЧШЕ БУДЕ ПОЛУЧАТЬСЯ…

 2. 0

  0

  проблема в тому, що в Черкаській області розмір “монетизації” визначений на рівні 60 грн в місяць (30 поїздок тролейбусом). Влада трошки побоюється, що пільговики у випадку монетизації будуть ще більше незадоволені, чим зараз. Але враховуючи, що в маршрутках пільг і так майже немає, від монетизації більше за всіх виграють саме тролейбуси.

 3. 0

  0

  Та вони вже взагалі забули для кого працюють, особливо голова ОДА. В нашій області взагалі повне безвладдя, Ткаченко це як мартишка у карманника, просто щоб відволікти увагу від головного.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.