Влада Черкас неспроможна до бюджетного компромісу з опозицією

Новини Черкаси

Депутат міської ради Олександр Радуцький запропонував провести повторний розгляд сесією міської ради рішення про зміни до міського бюджету, що їх напередодні призупинив суд,  на що очільник Черкас відповів пропозицією перевиборів міського голови та депутатів міської ради.

Спілкування в режимі відсутності кворуму тривало майже годину, втім домовитися опоненти так і не змогли. Позачергове засідання Черкаської міської ради 27 вересня так не розпочалося через відсутність кворуму. 

У залі були присутні депутати, щодо яких було проведено процедуру відкликання: Тетяна Чорнобіль, Віталій Косяк, Максим Скорик і Максим Шадловський. Про це повідомив екс-секретар Олександр Радуцький.

В свою чергу начальниця відділу з питань роботи ради Вікторія Курч, поінформувала, що “відкликані” депутати не отримали планшети для реєстрації, а їх голосування враховуватись не буде.

Доповідаючи з питання призупиння судом рішень про зміни до бюджету від 22 серпня заступник директора департаменту фінансової політики Тетяна Харенко наголосила на тому , що фактично відбувається виконання ухвалених рішень, і  його скасовувати неможливе, тому що настає відповідальність перед фізичними і юридичними особами.

Заяву чиновниці  депутат Олександр Радуцький назвав «маніпуляцією».

– Необхідно відповідно до рішення суду скасувати ці рішення. При цьому відповідні рішення виконкому про бюджет залишаються. Ми можемо скасувати рішення сесії, заново розглянути рішення виконкому і ухвалити нове законне рішення, – наголосив пан Радуцький.

Мер Анатолій Бондаренко в свою чергу назвав слова опонента«ахінеєю».

– Давайте слухати юристів. А ваші амбіції – проти інтересів громади, – сказав Бондаренко, звертаючись до Радуцького.

Депутати опозиційних до міського голови фракцій залишили сесійну залу міської ради.

Нагадаємо, що 22 серпня на “таємній” сесії було внесено зміни до міського бюджету на 2018 рік. Втім 24 вересня Черкаський адміністративний суд виніс ухвалу щодо зупинення дії деяких рішень, прийнятих 22 серпня. Відтак проведення видатків міського бюджету до винесення рішення по суті має бути призупинено.

Наприкінці слово взяв голова громадської спілки “Черкаська асоціація ОСББ та ЖБК “НА ВАРТІ” Володимир Друмашко. Представник міських ОСББ заявив, що громада дає владі та опозиції тиждень на примирення та вихід з ситуації, що склалася.

Розповісти друзям
  • 1
    Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.