Голуб розповів про справжнє обличчя влади Золотоноші

Новини Черкаської області

Черкаський нардеп Владислав Голуб розповів журналістам«Kanos» подробиці недавнього інциденту в Золотоноші, в той час як її очільник назвав нардепа ініціатором сьогоднішніх ранкових обшуків в квартирах першого заступника мера та одного з директорів міських КП.

Нагадаємо, нещодавно під час відвідин народним депутатом України Владиславом Голубом Золотоноші, стався інцидент, в ході якого парламентаря зустріли криками «Ганьба!». За словами ж самого народного депутата, першопричиною відповідної ситуації стала його принципова позиція щодо розслідування корупційних дій Золотоніської міської влади.

«Всі знають, що у мене є особиста позиція стосовно розслідування корупційних діянь, які здійснюються під заступництвом міської влади чи то за її безпосередньої участі. Але це питання до правоохоронних органів, які зараз займаються розслідуванням. Є факти щодо порушеного кримінального провадження стосовно очисних споруд у місті Золотоноша. Також є експертні оцінки, які встановили, що там були завищені ціни. Далі, є факт ремонту колектора, який мав бути відремонтований у грудні. Відповідно до тендерної документації, ремонтні роботи мали бути виконані до кінця року, бо в інакшому випадку, кошти повернулися б у бюджет. 26 та 28 грудня були підписані акти виконаних робіт. Проте будь-хто, хто пройде центром міста Золотоноша, побачить, що жодні роботи там не проводилися. Але за відповідну роботу перерахували – 31 млн.грн», – пояснив депутат.

Що ж стосується самого інциденту, то на його думку, таким чином влада Золотоноші лише вчергове продемонструвала власне справжнє обличчя.

«Я насправді дуже радий, що так сталося, адже міська влада показала своє обличчя. Чомусь пан Войцехівський побоявся прийти і стояти поруч. Також я там не побачив першого заступника з питань ЖКГ. Тому, на моє переконання, те, що сталося – це прояв їх слабкості та ознака того, що я на вірному шляху. Я далі буду тримати контроль над цими справами і сподіваюся, що ми дочекаємось того часу, коли в Україні інститут невідворотності покарання буде імплементований повністю для всіх. Байдуже чи ви міністр, чи народний депутат, але якщо ви вчиняєте якісь злочини, ви маєте нести покарання», – резюмував Голуб.

Розповісти друзям
загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.