Віра Іщенко відсьогодні відповідальна за вивіз сміття у Черкасах

Новини Черкаси

В місті Черкаси продовжуються кадрові ротації та нові призначення в галузі ЖКГ. Так днями було звільнено з посади за згодою сторін керівника КП “Черкаська служба чистоти” Олександра Савенка. Натомість відсьогодні на керівну посаду було призначено 30-річну Віру Іщенко.

До цього призначення вона працювала юристом в Управлінні охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства. За декларацією, у власності жінки немає нічого. Минулоріч та отримала заробітної плати майже 150 тисяч гривень.

В той же час містяни нарікають на неякісне обслуговування в питанні вивезення побутових відходів від багатоповерхівок. Так вже 4 днів не вивозять сміття за адресою бул. Шевченка 345. Про це пише  черкащанин Віктор Каймаков у спільноті “Місто на Че”.

Ці баки переповнені, що сталося з працівниками які повинні вивозити їх? Чому ніхто не вивозить їх? Написав звернення на сайті міської ради, буду чекати їхньої реакції – пише він.

Інші черкащани підтримують шокуючими світлинами:

“Я думаю, що людям особливо різниці немає хто директор, головне щоб з обов’язками справлялися. Я у Черкасах стільки не вивезеного сміття як в цьому році не бачила ніколи. Трамбувала останні 3 дні свій, сподівалася вивезуть та буде куди викидати .”, – зазначає Олександра Барковська.

А я то думаю, відчого на ПЗР вздовж Сумгаїтської та Перемоги, на Вокзалі контейнери стоять повні та не вивозяться , – пише Валентина Подолянчук

Чи спроможна нова очільниця подолати виклики реальності в Черкасах покаже час. Втім проблема з несвоєчасним вивезенням сміття виникла не просто так, адже ще наприкінці січня директор КП “ЧСЧ” Олексанр Савенко повідомляв, що ця ситуація склалася через несправності автомобілів підприємства-підрядника і нестачі коштів їх відремонтувати. Також  ще 19 грудня минулого року  міському голові Черкас було повідомлено про проблему. Однак останній на звернення так і не відреагував, що і призвело до відповідних наслідків.

Також на сторінці КП “Черкаська служба чистоти” ще 3 січня цього року було повідомлено про вжиття всіх заходів:

«31.12.2017 року закінчилась дія договору на перевезення побутових відходів, що укладено між КП «Черкаська служба чистоти» та ТОВ «Умвельт Україна». З метою отримання дозволу на укладення нового договору ми заздалегідь, у грудні 2017 року, подали проект нового договору до департаменту ЖКК для його подальшого винесення на погодження виконавчим комітетом міської ради. Проте цього так і не було зроблено», – йшлося у повідомленні.

Для укладання договору з підрядником комунальне підприємство мало отримати схвалення виконавчого комітету. Члени виконкому довго не ходили на засідання, проте 16 січня проголосували питання, і через день Служба чистоти уклала угоду з підприємством.

Проте проблеми із вивезенням сміття у Черкасах на цьому не закінчилися. На підприємстві «Умвельт Україна» поламалася техніка. Як результат – переповненні смітники та контейнерні майданчики і загальна засміченість міста.

За словами Олександра Савенка, Служба чистоти намагалася знайти нового перевізника, проте безуспішно. Жоден із підприємців, якому пропонували співпрацю, так і не пішов на перемовини. Причина – такий бізнес потребує чималих капіталовкладень у техніку.

Пропозицію придбати техніку для комунального підприємства, яке б і взяло на себе функцію вивезення сміття, теж не підтримали.

«На сесії міськради, коли ухвалювали бюджет міста, я вніс пропозицію щодо придбання для комунального підприємства сімох сміттєвозів і дві тисячі контейнерів об’ємом 1,1 куба (наявні контейнери належать підряднику). Цього було б достатньо для нормального функціонування комунального підприємства. Для ухвалення пропозиції не вистачило одного голосу депутата», – зазначає очільник Служби чистоти.

Ціна питання – 38 мільйонів. Сміттєвоз з об’ємом бункера 18 кубів і вантажопідйомністю 18 тонн коштує близько трьох мільйонів гривень. Тобто автопарк вартуватиме близько 22 мільйона. Ще у 16 мільйонів обійдуться контейнери (8 тисяч одиниць по 2 тисячі гривень).

Як додає Олександр Савенко, таку пропозицію комунальне підприємство подало ще й у проект бюджету розвитку міста. Чи голосуватимуть за неї депутати, невідомо.

Розповісти друзям
 • 3
  Поширили:

2 коментарів до “Віра Іщенко відсьогодні відповідальна за вивіз сміття у Черкасах

 1. 0

  0

  Достали вже і сміття не вивозять за що платить баки переповненні собаки бігають!!

 2. 0

  0

  Одні тільки виправдання! Трeба було нe “смотрову площадку” будувати на дамбі, за 9 мільйонів шматок бeтону, убогий павільйон і дeкілька ліхтарів. Додати кошти за які було побудовано позорний фонтан в парку 50-річчя, от і вистачило б на тeхніку. Все ім мало коштів, досить вжe красти, тоді на всe вистачатимe. Дороги в Чeркасах роздолбані,як ніколи, сніг нe прибирають, місто завалeнe сміттям. А чому дорогу по Бульвару Шeвчeнка звузили по пів мeтра з обох сторін? Враховуючи що автомобілів стає дeдалі більшe, дороги трeба розширяти.. Всe для людeй? Ми впeвнeно крокуємо у ж..у, а нe в Європу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.