Відзнаки за заслуги перед містом отримали чемпіони-паралімпійці

Новини Черкаси Спорт Черкаси
Двох черкаських паралімпійців – Василя Ковальчука та Богдана Кулинича – відзначили пам’ятним знаком «За заслуги перед містом Черкаси» І ступеня. Таку ініціативу на сесії, що відбулася 22 грудня, підтримали 35 депутатів. Ця нагорода передбачає виплату грошової премії в розмірі 40 тисяч гривень. Їх відзначили за внесок у розвиток паралімпійських видів спорту в Черкасах та Україні, а ще – підвищення спортивного іміджу міста й держави на міжнародному рівні.
150401182908450_vasylkovalchuk_800x600Нагадаємо, Василь Ковальчук став чемпіоном XV літньої Паралімпіади 2016 року у Ріо-де-Жанейро й здобув для України «золото» у стрільбі з пневматичної гвинтівки з 10 метрів. Золоту медаль на цих же змаганнях здобув і черкаський спортсмен Богдан Кулинич. Утім, це далеко не єдині досягнення паралімпійців.

Ковальчук Василь Володимирович – чемпіон та дворазовий рекордсмен ХV Паралімпійських ігор, чемпіон та рекордсмен ХІV Паралімпійських ігор, Майстер спорту України міжнародного класу з кульової стрільби серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, спортсмен-інструктор штатної збірної команди України, неодноразовий чемпіона України, володар та призер Кубків світу 2012-2016 років, триразовий чемпіон, дворазовий срібний та бронзовий призер чемпіонату Європи 2013 року, чемпіон світу 2014 року з вищезазначеного виду спорту.

Кулинич Богдан Григорович – чемпіон ХV Паралімпійських ігор, воротар збірної команди України з футболу спортсменів із наслідками ДЦП, спортсмен-інструктора штатної збірної команди України з 2014 року, чемпіон Європи 2014 року, срібний призер чемпіонату світу 2015 року.
За інформацією прес-служби ЧМР
Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.