Відзавтра в Черкасах водять нові знижені тарифи за водопостачання

Новини Черкаси

Платіжки, що отримають жителі Черкас за грудень,  будуть з оновленими зменшеними тарифами на послуги з централізованого постачання холодної води. Це передбачає опублікована 28 листопада постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 02.11.2017 № 1344, внесено зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868 .

Причиною цьому стало виключення витрат на повірку та ремонт квартирних засобів обліку води з тарифів, що діють з 1 липня 2017року.

Про це на сторінці у  Facebook повідомляє прес-служба КП “Черкасиводоканал”.

Черкащани сплачували за старими тарифами за послуги Централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньо будинкових систем) 7,836 грн (з урахуванням ПДВ) та 6,384 грн (з урахуванням ПДВ) за водовідведення.

Згідно з новими тарифами за централізоване постачання холодної води черкасці сплачуватимуть 7,68 грн/м3 (з урахуванням ПДВ) та 6,25 грн/м3 (з ПДВ) за водовідведення.

Введення тарифів у дію очікується з 1 грудня 2017 року.

29 листопада  2017 року на нашому сайті була опублікована новина «Готуйте гаманці – з 1 грудня Черкасиводоканал підніме тарифи », в якій було надано помилкову інформацію щодо зростання тарифів КП “Черкасиводоканал”.  В ході подальшого вивчення ситуації з’ясувалося, що в зазначеній вище Постанові йде мова про вилучення однієї складової тарифу та відповідного його змешення.

У зв’язку з цим ми прийняли рішення прибрати новину з нашого сайту. Редакція просить вибачення за публікацію неперевіреної інформації.

Розповісти друзям
загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.