Відтепер в Черкасах працюватиме інспекція по контролю за забудовниками

Новини Черкаси
У Черкаській міській радістворене управління Державного архітектурно-будівельного контролю. Черкаси стали 15-м містом України, яке прийняло на себе такі повноваження. Вдповідний  Акт приймання-передачі повноважень від Державної архітектурно-будівельної інспекції України сьогодні підписали голова ДАБІ України Олексій Кудрявцев та міський голова Анатолій Бондаренко.
2_113
Віднині місцева влада самостійно контролюватиме всі етапи будівництва та здійснюватиме надання адміністративних послуг у цій сфері, інформують на сайті ЧМР.
«Із початком роботи нового управління ми самостійно зможемо реєструвати дозвільні документи на будівництво, перевіряти той чи інший будівельний майданчик і відповідно до закону карати порушників, – сказав Анатолій Васильович.
– Після набуття цих повноважень міська влада зможе ефективно перевірити достовірність даних, що зазначені в деклараціях. На місці також буде простіше здійснювати містобудівний моніторинг, виявляти резонансні, самочинні забудови та оперативно на них реагувати. Ми готові до цього, як і готові нести відповідальність за свої рішення в цій сфері».
3_76
Керівник Державної архітектурно-будівельної інспекції України Олексій Кудрявцев додав, що місцева влада наразі отримала право реєструвати та видавати дозвільні документи на будівництво І-IV категорій складності, перевіряти всі будівельні майданчики на території міста, виносити попередження і штрафи, а також приймати готові об’єкти в експлуатацію.
«Тож місцева громада матиме повний цикл містобудівної діяльності: від видачі земельних ділянок під будівництво, видачі містобудівних умов та обмежень і, насамкінець, –  видача дозвільної документації на початок та на кінець будівництва, – наголосив Олексій Кудрявцев. – Переконаний, що ця реформа позитивно вплине на містобудівну діяльність. Очікуємо від неї зменшення незаконних будівництв та покращення адміністративних послуг для громадян».
15235610_1144869828965297_3383967679127012523_o_1
Керівником новоствореного управління став Валентин Васильович Дяченко.
Після офіційної частини керівництво міста та Олексій Кудрявцев відвідали низку об’єктів, серед яких – вулиця Героїв Дніпра.
«Видно, що місто будується, – поділився своїми враженнями від побаченого Олексій Віталійович. – Що важливо, будуються та реконструюються об’єкти соціальної та вуличної інфраструктури, зокрема, вулиці, які в Черкасах не будувалися роками».
Насамкінець голова ДАБІ України висловив сподівання, що Черкаси повною мірою використовуватимуть свої повноваження та пообіцяв відвідати місто навесні.
Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.