Відсьогодні змінилися правила паркування для черкаських водіїв

Новини Черкаси

За повідомленням патрульної поліції Черкас сьогодні  26 жовтня, вступають в дію зміни до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за паркування (зупинку, стоянку) транспортних засобів на місцях, призначених для осіб з інвалідністю.

У відповідності до ст. 152  Кодексу України про адміністративні правопорушення, паркування транспортного засобу на місцях, призначених для безоплатного паркування транспортних засобів, якими керують водії з інвалідністю або водії, які перевозять осіб з інвалідністю, водієм, який не має документів про наявність у нього чи в одного з пасажирів інвалідності (крім явно виражених ознак інвалідності) тягне за собою накладення штрафу від шістдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Загалом на водіїв чекають наступні новації:

– Штраф за відповідне правопорушення складатиме від 60 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1020 – 1700 гривень).

– Поліція відтепер має право складати протоколи адмінистративних порушень та наклади штраф.

– Такий самий штраф загрожуватиме суб’єктам господарювання за необлаштування місць для осіб з інвалідністю на паркувальному майданчику або на тротуарах.

– Автомобілі, що займають місця для осіб з інвалідністю, дозволено евакуювати.

– Представники громадськості мають право отримати дозвіл від органу місцевого самоврядування та притягувати і складати протоколи на порушників без участі поліції.

Про це інформують в Патрульній поліції Черкас

 

 

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.