Відсьогодні в Черкасах почне працювати 1 відділ поліції

Новини Черкаси Новини Черкаської області
7 листопада вступив у силу Закон України «Про Національну поліцію». Як працюватимуть правоохоронці під час реформування місцевих підрозділів міліції, на прохання редакції прокоментував начальник сектору комунікації головного управління Національної поліції в області Дмитро Грищенко:

— Вчасне надання допомоги людям — головний пріоритет у роботі правоохоронців. Тому керівництво головного управління Національної поліції в Черкаській області вжило заходів щодо безперебійної роботи усіх міських і районних органів поліції області на час перехідного періоду, аби громадяни не відчули правового вакууму.

25c4ff9472a5abb695776e79236c3801_XL

Чергові частини усіх підрозділів продовжують працювати у цілодобовому режимі та приймати заяви і повідомлення громадян, належним чином організована й робота слідчо-оперативних груп.

Також, за інформацією наданою Дмитром Грищенком, з 13 листопада в Черкасах Придніпровський та Соснівський райвідділи міліції припиняють діяльність. Натомість створено Черкаський районний відділ поліції ГУ НП в області, тож всі звернення, заяви та повідомлення слід надавати за телефонами 102 чи 37-35-77. Обслуговувати територію Черкаського району буде Черкаське відділення ГУ НП в області, тел.: 37-35-15.

Про це інформують на сайті Головного Управління Національної поліції в Черкаській області

Розповісти друзям

2 коментарів до “Відсьогодні в Черкасах почне працювати 1 відділ поліції

 1. 0

  0

  Шановні, введіть в пошук за посиланням https://usr.minjust.gov.ua/ua/freesearch (Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців)
  Придніпровський районний відділ та Соснівський районний відділ, і побачите, що вони не ліквідовані, а лише в стані припинення ще з 06.11.2015. Навіщо забігати наперед?

 2. 0

  0

  Так і написано про припинення діяльності і початок роботи. Про припинення реєстраціі ніхто ж не каже. Тим більш що інфа з сайту МВС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.