Відеозапис нищення лип на площі 700-річчя виклали в мережу

Новини Черкаси

Проведення незаконного знищення 3  лип в ніч з 12 на 13 серпня у районі площі 700-річчя було спланованим вчинком. Про це свідчать оприлюднені сайтом vikka.ua  записи з камер спостереження одного із закладів.

Так відеореєстратори  зафіксували, як двоє чоловіків близько 3:30 ночі сиділи на лавці по вулиці Добровольського, неподалік місця події. При цьому в руках бензопили або будь-яких інших інструментів у них не було. Приблизно через 5 хвилин вони зайшли за квітковий магазин, розташований поряд. Вже звідти через хвилину двоє чоловіків вийшли з інструментом і почали зрізати дерева. О 3:38 дерева впали на землю. Після цього чоловіки відразу зникли за магазинами.

Згодом о 4:13 біля місця події з’явився автомобіль, орієнтовно марки “Мазда”. Зупинився, присвітивши фарами на зрізані липи, постояв кілька секунд і поїхав далі.

Нагадаємо, міський голова Черкас Анатолій Бондаренко пообіцяв винагороду 10 тисяч гривень тому, хто допоможе спіймати вандалів, які біля площі 700-річчя зрізали молоді липи.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.