Від імені нардепа Голуба освітян трьох районів привітали зі святами

Новини Черкаси Новини Черкаської області

День працівників освіти відзначили у кожній школі, кожному садочку, навчальному закладі, відділах освіти. Святкові букети, подарунки, теплі слова і величезна подяка за обраний шлях вчителя. Так пройшла низка урочистих заходів у Черкаському, Золотоніському, Канівському районах. Для народного депутата Владислава Голуба, який вклав у розвиток освіти чимало зусиль, професія вчителя – одна з найважливіших, тому від імені політика вітальні слова і подарунки освітянам в цей день передавали помічники депутата: Інна Ключка, Олена Радченко та Оксана Гіщіна.

День працівників освіти у Черкаському районі відзначали у Будинку культури с. Руська Поляна ,яке було зорганізоване відділом освіти Черкаської районної державної адміністрації. Тут для освітян  влаштували святковий концерт, урочисті нагородження, засипали квітами і подарунками.

«Всі вітання сьогодні лунали для вихователів, вчителів та працівників освітньої галузі. Саме вони щоденно роблять безцінний вклад у розвиток української освіти, у найдорожче – наших дітей, у найважливіше для кожного з нас – наше майбутнє! Вчитель – надважлива професія для країни. Бажаємо хороших, старанних учнів, професійних досягнень та натхнення! Дякую за гарний прийом сільському голові Олегові Гриценку»,- розповіла помічник консультант Владислава Голуба Інна Ключка. Привітали освітян керівники району: Анатолій Яріш, Олексій Собко, Сергей Степанюк, Петро Коренюк.

На знак вдячності та поваги кожен працівник освітньої галузі отримав від народних депутатів України Владислав Голуба та Сергія Рудика квіти. Помічник Владислава Голуба Алеся Марченко навідалась у кожну школу та садочок міста Черкаси, якими опікується Владислав Голуб, та передала освітянам подарунки і вітання.

Канцелярськими наборами, словами вдячності за безцінний внесок у наших дітей привітала вчителів, вихователів Навчально-виховних комплексів Канівського району, садочків та шкіл міста Канева помічник-консультант Владислава Голуба Олена Радченко. Пані Олена також долучилась  до свята-семінару директорів шкіл Канівського району до Дня вчителя, який проходив на базі Ліплявського навчально – виховного комплексу. У першій частині семінару, яка проходила в Ліплявському сільському клубі, відбувся святковий концерт до Дня працівника освіти. До концертної програми були включені виступи хореографічного колективу „ Дніпряночка”, музичними дарунками були пісні  від лауреатів Всеукраїнського конкурсу «Червона калина» вокального колективу «Берегиня», вокалістів – Ірини та Вікторії Слюсар, Володимира Арсеєнка.

«Мені дуже приємно привітати вас всіх з наступаючим святом. На чолі з керівником відділу освіти Канівського району  Анни Миколаївни Бабенко відділ освіти і наші школи піднялися на високий щабель. Велику допомогу надають і наші громади і народний депутат Владислав Голуб. Я дуже вдячна всім вам за те, що ви справжні ковалі щастя нашої держави»,- так привітали освітян директор Ліплявського НВК Галина Кубар. Нагадаємо, проект утеплення Ліплявського НВК був першим масштабним проектом, який вдалося реалізувати за допомоги народного депутата Владислава Голуба. Саме за його сприяння заклад отримав субвенцію з Державного фонду регіонального розвитку на реалізацію проекту.

Масштабний захід відбувся і для працівників галузі освіти Золотоніського району у Будинку культури.

У ході святкового заходу голова Золотоніської райдержадміністрації Олександр Лісовий спільно з головою районної ради Валерієм Саранчею вручили великій групі освітян району нагороди та подарунки за особливі заслуги. Родзинкою і приємною несподіванкою для освітян став виступ Черкаського державного академічного заслуженого українського народного хору, який виступив для наших освітян за сприяння народного депутата України Владислава Голуба.

Напередодні свята відділ освіти Золотоніського району звернувся до громадської приймальні Владислава Голуба у м. Золотоноша з проханням виступити спонсорами концерту відомого хору Черкащини. Тож Владислав Голуб віднайшов можливості і зробив освітянам цей співочий подарунок. Гучні оплески і вигуки, підтанцьовування і підспівування – так переповнений зал Будинку культури відреагував на виступ черкаського хору.

«Ціную вашу працю і робитиму все від мене залежне, щоб кожна дитина навчалась у комфортних умовах, отримувала якісну освіту. Бо наші діти – це наша країна.

Бажаю вам хороших, старанних учнів, цікавих уроків, значних професійних досягнень, міцного здоров’я, натхнення у вашій надважливій для країни профеісії – українського вчителя. Зі святом!»,- підсумував на своїй сторінці у «Фейсбук» Владислав Голуб.

Розповісти друзям
  • 45
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.