Вето рішень міської ради не додає рейтингу чиному меру – Радуцький

Відповідну інформацію повідомив 6 листопада на прес-конференції для представників місцевих ЗМІ  секретар міської ради Олександр Радуцький. Також він наголосив, що всі з 13 ветованих міським головою Бондаренком проектів будуть незабаром знову включені до порядку денного.

Разом з секретарем на прес-конференції були і декілька депутатів міської ради. Секретар міської ради наголосив, що всі 13 проектів будуть повторно завізовані та винесені на розгляд депутатських комісій , а згодом і сесії  ЧМР.  Він прогнозує повторний розгляд сесії через 20 днів після офіційного внесення проектів.

Якщо Анатолій Васильович хоче гратися, то ми готові працювати у сесійній залі. Я впевнений, що кожне вето – це мінус його рейтингу, — підсумував Олександр Радуцький.

За його словами, всі заветовані рішення, було проаналізовано юристами мерії, відповідно до чого було зроблено висновок, що такі рішення не відповідають статтям Закону України “Про місцеве самоврядування”.

Зокрема коментуючи вето по скасуванню містобудівних умов для забудовників черкаської Митниці, то відповідно до статей 12, 141 Земельного кодексу України та статті 26 Закону “Про місцеве самоврядування в Україні” “до повноважень міської ради відноситься питання припинення фізичним та юридичним особам права користування землею”.

Також секретар міської ради зупинився на рішенні депутатів щодо розпуску виконавчого комітету ЧМР – на попередній сесії депутати проголосували за розпуск виконкому, але тепер на це рішення накладено вето міського голови. Секретар міськради наводить статтю 26 Закону України “Про місцеве самоврядування”, наголошуючи, що депутати мали повне право голосувати за розпуск. Про це повідомляють кореспонденти видання ПроВсе

– Одним із виключних повноважень міської ради є утворення виконавчого комітету ради, визначення його чисельності, затвердження персонального складу, внесення змін до складу комітету та його розпуск, – сказав Олександр Радуцький.

Ще одне вето яке було накладено міським головою по рішенню щодо демонтажу тимчасової споруди на пляжі «Пушкінський». За словами Олександра Романовича, сам проект рішення, який ухвалила сесія не мав жодного юридичного зауваження.

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.