Ветеранів трьох районів Черкащини з нагоди свята відзначили гостинцями і нагородами (фото)

Новини Черкаської області

З нагоди відзначення Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, Дня пам’яті та примирення на Канівщині, Золотоніщині, Черкащині у переддень свята пройшли урочисті заходи та вшанування. Аби розділити з ветеранами їхні спомини і переживання, привітати, помічники народного депутата Владислава Голуба взяли участь в урочистостях, провідали стареньких вдома, завітали у ветеранські організації районів, стаціонарні відділення територіальних центрів соціального обслуговування та передали гостинці.

Від імені нардепа Владислава Голуба помічники-консультанти трьох районів Черкащини Олена Радченко, Інна Ключка, Оксана Гіщіна, Олеся Марченко, Вікторія  Ткаченко передали подарунки понад 300 ветеранам. Дізналися, чим сьогодні живуть найвідданіші сини своєї Батьківщини, що їх непокоїть і чому радіють.

У селі Домантове Золотоніського району свого єдиного ветерана вітають односільчани, представники Золотоніської райдержадміністрації, помічник депутата Оксана Гіщіна.

Для нього і святковий настрій, пісні, побажання. Леонід Васильович Коновал у свої 91 рік веде активний спосіб життя, господарює, виховав п’ятеро дітей, має десятеро онуків i 12 правнуків. З 45-го року п’ять років поспіль рік служив у лавах Радянської армії зв’язківцем на далекому Сході, нагороджений орденом «за мужність», медаллю «за Перемогу над Японією», орденом Великої Вітчизняної війни.

«На жаль, щороку стає дедалі менше наших прадідів – живої сторінки нашої історії, гордості поколінь. Нехай для них сьогодні квітне ця весна, сміються діти, ми цінуємо кожну хвилину, проведену поруч»,- розповіла представник депутата Оксана Гіщіна.

У Черкасах проживає одна з двох останніх визволителів Черкас – партизанка загону Пальохи – Озеран Марія Григорівна. Представників депутата зустрічає разом з працівником ветеранської організації, охоче показує світлини, фотографується.

«Не хочеться, аби старенькі залишалися наодинці зі своїми спогадами, і у такі дні навідатись і віддати їм шану і повагу – наш обов’язок», – зазначає Інна Ключка.

З 13-ти років була партизанкою і жителька с. Лозівок – Євгенія Созонівна Костецька.

«Бабуся Євгенія працювала у групі із ще трьома дівчатами-однолітками. Передавали інформацію в записках, заплетених у коси, разом підривали мости, плавали на плотах»,- розповіла представник депутата Олеся Марченко.

На Канівщині урочистості з нагоди свят проходили в залі Канівського Будинку рад.

Подяками і грамотами Канівської РДА та райради нагороджено кращі ветеранські організації та їх голів, народний хор «Кобзарева криниця» місцевого будинку культури дарував присутнім українські пісні. Долучилась до привітань та передала гостинці і представник Владислава Голуба у Каневі – Олена Радченко. За увагу до ветеранів, за постійну турботу, не лише на свята а й звичайні будні подякувала Владиславу Володимировичу голова ветеранської організації села Бобриця Марія Сергіївна Шапошник: «Я спілкуюсь з усіма жителями нашого села і бачу, яке особливе ставлення наших людей до Владислава Голуба. Його всі дуже поважають за доброту, людяність, старенькі дуже вдячні. Його робота – дійсно для людей, щирі слова вдячності йому від наших односельчан».

Інна Молчанова

Розповісти друзям
  • 41
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.