Ветеранів Черкаського “Темпу” привітали з 9 травня (відео)

Новини Черкаси

Традиційно у День перемоги ветерани ПАТ “Темп” вшановують пам’ять загиблих у війні побратимів. Цьогоріч не зрадили традиції. Святкування розпочинають з покладання квітів до пам’ятника відомому полковнику, командиру стрілецького полку Онуфрію Луценку. Він розташований на території Черкаської гімназії номер дев’ять.

Іван Воскобойник, ветеран: “Це дуже добре, що люди пам’ятають його і приходять, які вони не старі, а ветерани, а приходять і відмічаємо ми щороку, приходимо у школу сюди”, інформує сайт Вікка

Сивочолих героїв війни прийшли привітати представники “DEPO`t Center” та гіпермаркету “Делікат Плюс”. Ветеранам вручають квіти та дарунки, а також спеціальні картки на знижку продуктів харчування з соціального кошика.

З кожним роком кількість учасників війни невблаганно знижується. Каже голова громадської організації. Сьогодні наймолодшому члену спілки – вісімдесят п’ять років.

image8-1024x683

Володимир Добрийвечір, голова ГО ветеранів ПАТ “Темп”: “Дуже мало лишається ветеранів, ми їх шануємо, ми їм оказуємо почесті, але життя бере своє і люди йдуть. Ось зараз у нас в організації 47 ветеранів, ще 5 років назад нас було 267”

Така сумна статистика – додатковий привід висловити шану живим героям і підтримати їх. Упевнена Світлана Трофімова. Вона уже одинадцять років поспіль опікується організацією.

image5

Світлана Трофімова, співзасновник ТРЦ “DEPO`t Center”: “Это не просто желание наше, это наша обязанность. Это обязанность, все. Другого нет”

Підтримка людей похилого віку – не разова акція,  а один з пріоритетних напрямків роботи торговельно-розважального комплексу. Тут уже розробили спеціальну програму знижок на продукти харчування для пенсіонерів, що буде діяти на постійній основі.

image(10)
Фото Інфоміст

Світлана Трофімова, співзасновник ТРЦ “DEPO`t Center“: “Никто в Украине этого не делает, мы первые это запускаем. И там будут на определенные продукты питания, которые важные для пенсионеров, там огромнейшие скидки, чуть ли не в половину цены будут”

 

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.