загрузка...

Вертодром в Пекарях на будівництво якого витратили 130 мільйонів гривень бюджетних коштів практично не працює

Новини Черкаси

Вертодром у Пекарях Канівського району виглядає майже пусткою. Об’єкт, на будівництво якого витратили 130 мільйонів гривень бюджетних коштів, функціонує мляво, – пише «Рідна Черкащина».

“Майданчик працює, але так як Черкаський аеропорт, – приймає дуже мало поки що. Із таких серйозних польотів до нас приїжджав владика Онуфрій. Мали ще близько 15 навчальних польотів. У цьому році це все, – розповідає начальник вертодрому Володимир Сторчеус. – Чекали Порошенка з Черкас, коли він планував відвідати могилу Шевченка в Каневі, але в останній момент приліт скасували через погану погоду”.

“Крім цього об’єкту, ми маємо ще 8 інших. Забезпечуємо дальній авіаційний зв’язок – супроводжуємо літаки, які пролітають над Черкащиною”, – зазначає Сторчеус.

За його словами, гелікоптерний майданчик на вимогу може бути задіяний на потребу АТО. Поки що із постійних працівників на об’єкті хіба що охорона.

Довідково:

Вертодром у Пекарях Вертодром “Гелікоптерний майданчик Канів (Пекарі)” знаходиться на балансі Державного підприємства обслуговування повітряного руху України (Украерорух). Почав працювати з 1 березня 2013 року. Це комплекс загальною площею 8,5 гектарів, розташований за 8 км на південний схід від міста Канева та в межах 1 км від села Пекарі Черкаської області.

Розповісти друзям

загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.