Важко сплачувати комунальні – субсидію призначать “заднім” числом

Новини Черкаси
Заступник директора департаменту – начальник управління соціального захисту населення Соснівського району департаменту соціальної політики Черкаської міської ради Литвинович Валентина Іванівна інформує про те, що сім’ям, які вперше звернулися за субсидією протягом двох місяців з початку опалювального періоду (зокрема, у Черкасах – до 15 грудня 2015 року, оскільки опалювальний період розпочався 15 жовтня 2015 року), субсидія призначається з початку опалювального періоду.
jggetff2kyrjhmr2bzuq3vrk253bbtao
Таким чином, якщо сім’я звернеться за субсидією у місті Черкаси до 15 грудня цього року, субсидія їй буде призначена, починаючи з жовтня 2015 року.
 Станом на 13 листопада 2015 року у м. Черкаси субсидію отримують 33,6 тис. сімей (з урахуванням призначених до 1 травня 2015 року). З них за новим порядком субсидії призначені майже 26,4 тис. сімей.
Станом на 18 листопада на опрацюванні в управліннях соціального захисту населення департаменту соціальної політики Черкаської міської ради знаходяться ще понад 2,5 тис. заяв на призначення субсидій, по них вже надіслані запити до установ та організацій з метою отримання необхідної для розрахунку субсидії інформації.
Сім’ям, яким призначено субсидію до початку опалювального періоду, автоматично перераховано її розмір на опалювальний період з урахуванням послуги опалення житла.
Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.