Вартість проїзду в тролейбусі суттєво занижена, через необгрунтований тариф

Новини Черкаси

На думку очільника КП “Черкасиелектротранс” Петра Кучера, якщо сьогодні мова йде про транспортну реформу, потрібно впровадити електронний облік перевезених пасажирів, в тому числі й пільговиків. Також очільник КП “Черкасиелектротранс зазначив на збитковості чинних тарифів.

Одним з головних приорітетів транспортної реформи на думку посадовця має бути створення у місті диспетчерської. Так Петро Кучер зазначив, що  її завдання – управління, облік і контроль за транпортною роботою, а в завершеному варіанті в кінці зміни через програму 1С буде нараховуватися заробітна платня лінійним праціникам. Вона буде враховувати, коли виїхав тролейбус і коли заїхав. Про це пише сайт Вичерпно

При цьому посадовець, що розмови про створення диспетчерської йдуть уже три роки, і був шанс, що вона з’яиться наприкінці минулого року. Однак тоді ці кошти перекинули на ОСББ. Однак у Програмі соціально-економічного розвитку кошти передбачені, і протягом місяця приймають пропозиції стосовно траспортної реформи. Тому є надія. що  поява диспетчерської в місті не за горами.

 – Якщо тариф в електротранспорті сьогодні  2 гривні, а економічно обгрунтований  — 4,58 грн, то хай  підприємству доплатять різницю в тарифі, — сказав він. – Відпоідно до чинного законодаства, за різницю тарифів потрібно доплачувати. Якби підприємству сьогодні платили всі пасажири, і пільговики  тому числі по 2,50, то підприємство будувало б свою економіку без фінансових надходжень із бюджетів різних рівнів. За моїми підрахунками, процент пільговиків великий.
Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.