Вантажівка перевозила незаконний спирт на суму 1,5 мільйона гривень

Новини Черкаси Новини Черкаської області

Як інформують в прес-службі ГУ ДФС у Черкаській області в рамках операції «Акциз» співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Черкаській області спільно з працівниками Національної поліції припинено незаконне транспортування спирту територією Черкаської області. Вантажівка з 13 тисячами літрів спирту була зупинена для перевірки в районі міста Умань. В ході перевірки і огляду вантажу встановлено факт невідповідності документів.

ee16eacb2ab3f2b8582859b8cc34ab8e_LНа 210 км автодороги «Київ – Одеса» поблизу м. Умань був зупинений вантажний автомобіль Mercedes Benz. В ході огляду вантажівки оперативники виявили 13 тисяч літрів прозорої рідини з характерним запахом спирту, розлитої у пластикові ємності.

При перевірці супровідних документів, наданих водієм, встановлено навмисне викривлення даних щодо суб’єкта господарювання – замовника та вантажоотримувача спиртовмісного вантажу – омивача скла, який прямував з м. Одеси до столиці.

В результаті заходів з незаконного обігу вилучено спирт невідомого походження вартістю 1 млн. 430 тисяч гривень.

За цим фактом зареєстроване кримінальне провадження за ч.1 ст.204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів). Проводяться подальші слідчі дії.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.