Валерій Лютий розповів про перші кроки на посаді начальника ГУНП у Черкаській області

Новини Черкаси Новини Черкаської області

Сьогодні, 28 грудня новопризначений керівник Головного управління національної поліції в Черкаській області Валерій Лютий зустрівся із журналістами аби розповісти про першочергову роботу, яка проводитиметься під його керівництвом.

Так, він зазначив, що готовий спілкуватися із громадою міста, звітуватиметься про проведену роботу.

«Якщо більша частина громадськості вирішила перевірити, яким я буду керівником за певний термін, то я згодний звітувати, хай мене контролюють»,- запевнив В. Лютий.

Також працюватимуть над суворим дотриманням законності, профілактикою злочинів, оскільки за словами Валерія Лютого, в цьому році по області зареєстровано на 17% правопорушень більше, ніж у минулому році. Доукомплектовуватимуть кадри.

«Особовий склад управління національної поліції по області складає 2555 співробітників, серед них 100 співробітників державної служби, решта – атестовані поліцейські. Проте 25% сьогодні складає не доукомплектування кадрами. Зокрема це стосується райвідділів поліції»,- зауважив В. Лютий.

Крім того, очільник ГУНП у Черкаській області пообіцяв громадськості, що вивчатиметься кожне кримінальне провадження, виправлятимуться недоліки, які є на сьогоднішній день у роботі поліції області. Зазначимо, що перед приміщенням ГУНП у Черкаській області активісти, які протестують проти призначення Валерія Лютого, виставили ялинку з написом «Лютий геть». Такі ж заклики приклеїли й на вхідних дверях до управління.

Інна Молчанова

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.