В Золотоноші надаватимуть матеріальну допомогу при пологах з кесаревим розтином

Новини Черкаської області

Районна програма допомоги породіллям, яка стартувала у серпні, уже дала результати. Молоді мами Тетяна Калашнікова із Калеників та Людмила Колісніченко із Ковраю – першими отримали безкоштовний пакет медикаментів, необхідний при пологах.

мама 2

Нова програма допомоги для породіль передбачає забезпечення майбутньої мами медикаментами, які треба при народженні дитини. Проте є кілька умов: жінка має народжувати у пологовому відділенні центральної лікарні та бути прописаною в одному із сіл Золотоніщини. А мамам, які народжуватимуть із хірургічним втручанням (кесарів розтин),  надаватимуть ще й матеріальну допомогу у сумі двох тисяч гривень. Процедуру дадання допомоги спільно із пологовим відділенням ЦРЛ проводить Золотоніський РЦСССДМ (додаткову інформацію можна отримати за телефоном 5-24-03, електронна адреса – zolorcsssdm@ukr.net).  Кошти для покупки медикаментів виділено згідно рішення сесії Золотоніської районної ради та погодження адміністрацією. Про це інформує сайт Золотоніської РДА

Тетяна Калашнікова, молода мама: «Збір документів, необхідних для отримання допомоги, багато часу не забрав (заява, копія паспорта, копія ідентифікаційного номера, довідка із сільської ради про місце проживання та корінець путівки-направлення, які  подали до Золотоніського РЦСССДМ). Після реєстрації звернення думки про покупку ліків ні мене, ні родичів уже не турбували. Тому дякую за таку ініціативу».

Людмила Колісніченко, молода мама: «Програма допомагає суттєво зекономити сімейний бюджет і час підготовки до народження дитини. Адже ні мені  із животиком, ні  чоловікові не треба було бігати по аптеках і скуповувати все необхідне. Зручно та швидко. Нововведення підтримую».

відділення +рцсссдм

Микола Кучер, завідувач акушерсько-гінекологічної служби Золотоніської ЦРЛ: «Сподіваємося, що за такої підтримки мамам із Золотоніщини не захочеться їхати народжувати до інших міст. Тим паче у нашому відділенні умови для пологів та реабілітації після них абсолютно задовільні, а фахівці – професіонали своєї справи».

Ірина Дмитренко, директор Золотоніського РЦСССДМ: «Подібний проект стартує вперше, тому будемо вдячні за уточнення, побажання та пропозиції стосовно його вдосконалення. А ми триматимемо питання та контролі та особисто слідкуватимемо за процесом отримання пакету медикаментів майбутніми мамами».

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.