В центрі Черкас відбудеться масштабний міський фестиваль “Писанковий рай”

Новини Черкаси

Цього року на Великодні свята в центрі міста на території скверу «Юність» буде проведено масштабний міський фестиваль «Писанковий рай» з 12 квітня до 25 квітня.

В рамках фестивалю заплановано ряд заходів, а саме:.
• міський конкурс арт – об’єктів «Черкаська писанка»;
• виставка – ярмарок «Великодня паска»;
• виставка робіт юнацької та дитячої творчості «Великдень в Черкасах»;
• пленери юних художників;
• містечко майстрів та виставка декоративно-прикладного мистецтва на весняну тематику;
• майстер – класи зі створення традиційних та сучасних писанок;
• концертні програми шкіл естетичного виховання;
• традиційне обрядове дійство «Свято Великодня».

12 квітня о 15.00 відбудеться відкриття виставки найкращих дитячих робіт Великодньої тематики – це традиційні та сучасні писанки, весняні композиції, тематичні вироби та інше.
Більше 3000 традиційних та сучасних писанок розмістяться на великодніх деревах, а дитячі композиції на великодню тематику прикрасять живі дерева.
Виставка триватиме до 25 квітня 2016 року.
У містечку майстрів всіх охочих навчать власноруч виготовляти писанку та великодню прикрасу, а на ярмарку-розпродажу можна буде придбати смачні паски та смаколики.
17 квітня о 12.00 відбудеться на території скверу «Юність» традиційне обрядове дійство «Свято Великодня».
Окрасою фестивалю стане конкурс – ярмарок «Великодня паска», участь у ньому візьмуть навчальні заклади, коледжі, професійно-технічні училища, вищі навчальні заклади, кулінари-аматори та кондитерські міста, які зможуть представити свій заклад та реалізувати кондитерські вироби виготовлені власноруч.
В рамках «Свято Великодня» відбудеться нагородження переможців конкурсу вуличних інсталяцій «Черкаська писанка» та розважальна програма від учнів шкіл естетичного виховання, які представлять глядачам весняну концертну програму та водитимуть хороводи з веснянками та гаївками, закликаючи мирну й теплу весну.

Концертні програми шкіл естетичного виховання та пленери юних художників на території скверу «Юність» триватимуть з 18 до 23 квітня. Початок о 16.00.
Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до фестивалю «Писанковий рай».

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.