В центрі Черкас триває реконструкція історичної будівлі

Новини Черкаси
В середмісті Черкас триває реконструкція фасаду дитячої художньої школи імені Данила Нарбута, що на вулиці Хрещатик, 214. Будівля має поважний вік у понад 100 ркоів, свого часу тут знаходилась єврейська гімназія. Як інформують владці востаннє зовнішні стіни цієї історичної для міста будівлі відновлювали близько 30 років тому.
Будинок на Хрещатику був зведений у 1910-х роках за проектом архітектора Владислава Городецького. Художня школа в ньому працює із 1988-ого року. Свого часу в цій будівлі  знаходилась єврейська гімназія. Натомість у радянський період приміщення використовувалося державними та партійними установами.
Як повідомили в департаменті освіти та гуманітарної політики, для проведення капітального ремонту художньої школи в бюджеті Черкас на 2017-ий рік передбачили 1 млн 300 тис. грн. Завдяки цьому фінансуванню тут, зокрема, проведуть реставрацію фасаду приміщення та ін’єктування стін бетонним розчином. Це сучасний спосіб позбутися тріщин та збереження фасаду.
На сьогодні в художній школі ім. Д. Нарбута навчається 475 дітей віком від 5 до 18 років. Тут вони опановують свої творчі навички в трьох різних відділеннях: графіки, декоративне-прикладного мистецтва та станковому.
Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.