В центрі Черкас евакуювали людей та перекрили рух

Новини Черкаси

Через підозрілий предмет в середмісті було проведено евакуацію цілого кварталу по бульвару Шевченка. Участь в заходах взяли працівники поліції та надзвичайники.

Для нейтралізації можливого небезпечного об’єкту вибухотехніки застосували водяну гармату, від цього і виник гучний звук. Як виявилось валіза була порожня.

За свідченнями очевидців, людей з кварталу від вулиці Пастерівської до Гуржіївської було евакуюйовано відповідними службами. На місці працювали  кінологи з собаками та вибухотехніки.

“Із забутою валізою , коло магазину “Моллі” , спеціалізовані служби розібралися у відповідності до положень та наказів. Вибухонебезпечних предметів всередині не виявилося. Потренувалися, і це добре!”- про це повідомив прес-секретар Управління державної служби України з питань надзвичайних ситуацій Черкаської області Костянтин Проценко.

Як повідомив у коментарі  виданню Вичерпно речник ГУ НП в Черкаській області Дмитро Грищенко, небайдужі містяни повідомили до поліції про те, що біля входу в магазин «Моллі», що по бульвару Шевченка, знайшли підозрілу коробку, схожу на невелику валізу. На місце приїхали вибухотехніки та кінологи.

Розповісти друзям
  • 7
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.