В ТРЦ “Любава” провели навчання на випадок надзвичайної події (відео, фото)

Новини Черкаси

У п’ятницю 20 листопада Черкаські рятувальники провели пожежно-тактичні навчання в торгово-розважальному центрі «Любава», розташованому в центральній частині обласного центру .

Для гасіння умовної пожежі та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації залучалося 5 одиниць пожежно-рятувальної техніки, 43 рятувальника Черкаського гарнізону ДСНС.

4

Торговий центр для навчань було обрано через складний технічний комплекс із непростим плануванням. В окремі дні тут перебуває до 45 тисяч громадян.

Для легенди навчань було обрано реальний випадок, який вже мав місце в одному з кінотеатрів України. Нетверезий глядач перебуваючи в залі застосував відкритий вогонь, пожежа що одразу почала поширюватися по горючим матеріалам спричинила задимлення в залі та паніку серед глядачів.

3

Як  розгорталися події?

Димові датчики запустили в дію автоматичну пожежну сигналізацію. А адміністрація об’єкту терміново відреагувала на пожежу, заходами щодо евакуації людей з приміщень торгово-розважального комплексу та початком гасіння пожежі первинними засобами пожежогасіння. Окремо працівники кінотеатру повідомили про пожежу за телефоном “101” до служби порятунку.

2 (1)

Вже через чотири хвилини після повідомлення на місце прибули два відділення найближчої 2-ї пожежно-рятувальної частини. Встановивши техніку на гідранти, пожежні розрахунки піднялись на четвертий поверх де зуміли вивести на спеціальний балкон потерпілих, які через щільне задимлення опинилися відрізаними від безпечної зони. Також були вжиті заходи, аби попередити поширення вогню на суміжні приміщення.

Підбиваючи підсумки адміністрація об’єкту та рятувальники, відзначили, що відпрацювання усіх дій, дозволило на практиці перевірити як знання так і вміння і обслуговуючого персоналу і фахівців ДСНС. Не менш важливим, на думку фахівців, стала практична перевірка технічних систем спрямованих на виявлення, боротьбу та зменшення небезпечних факторів пожежі.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.