В ситуації навколо Черкаського “Азоту” переважає політика

Новини Черкаси

Вимушену зупинку потужностей хімічного підприємства, зокрема, з виробництва мінеральних добрив через відсутність лімітів на газ прокоментував очільник Черкас Анатолій Бондаренко.

Так міський голова зазначив, що “Нічого, крім політики, у ситуації з ПАТ “Азот” немає”. За його словами, для економіки Черкас це теж надзвичайно великий удар. Через зупинку цього хімічного гіганта обласний центр недоотримає у вигляді податків близько 37 мільйонів гривень у рік.

Також міський голова повідомив, що ситуація на ПАТ «Азот» могла спровокувати зупинку роботи міських очисних споруд, для технологічного процесу яких все ж потрібні незначні обсяги газу.
– Це – не економіка. На жаль, мені не зрозумілі дії керівництва країни з цього приводу. Через зупинку ПАТ «Азот» у Черкасах та підприємств цієї корпорації по Україні – близько 20 тисяч людей лишаться без роботи, серед яких – 4,5 тисячі – черкащан. У кожного з них є родини, які таким чином опиняться у скрутній ситуації. У цілому ми солідарні з вимогами колективу, і вважаємо, що потрібно відновити роботу ПАТ «Азот». Адже поки підприємство стоїть, російські добрива заходять на український ринок, – наголосив Анатолій Васильович.

Проте за сприяння міської влади усі ці питання вже  вирішено з «Черкасигаз».  Водночас Анатолій Бондаренко зазначив, що місто готове прийняти у комунальну власність очисні споруди.

 

Розповісти друзям
загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.