В Смілі на вокзалі чоловік майже продав пасажиру обріз

Кримінал Черкаси Новини Черкаської області

Працівники ЛВ на ст. ім. Т. Шевченка вилучили у 60-річного жителя Черкаської області обріз мисливської рушниці, який він намагався збути пасажиру.

Працівники лінійних підрозділів Управління МВС України на Одеській залізниці здійснюють заходи щодо проведення загальнодержавної цільової оперативно-профілактичної операції “Зброя та вибухівка”. Метою заходів, які проводяться в період з 12 лютого по 7 березня 2015 року, є протидія незаконному обігу вогнепальної зброї, боєприпасів та вибухівки.

В результаті проведених заходів станом на 25 лютого до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 16 фактів вилучення з незаконного обігу вогнепальної зброї та набоїв, з них 5 – добровільна видача.

Зокрема працівники ЛВ на ст. ім. Т. Шевченка вилучили у 60-річного жителя Черкаської області обріз мисливської рушниці, який він намагався збути пасажиру.

Вилучену зброю направили на експертне дослідження.

Працівники транспортної міліції звертаються до громадян з проханням заради власної безпеки здати до органів правопорядку зброю та боєприпаси, які зберігаються без дозволу, а також вчасно повідомляти про виявлення небезпечних предметів.

Цільова оперативно-профілактична операція “Зброя та вибухівка” триває і знаходиться на постійному контролі керівництва Управління.

Повідомляє СЗГ УМВС України на Одеській залізниці.

Розповісти друзям
загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.