В середмісті незабаром встановлять нові зупинки

Новини Черкаси

Нагадаємо, що на сайті Черкаської міської ради було зареєстровано петицію з питання Відновлення зупиночного комплексу по вулиці Смілянській поруч з Центром дитячої та юнацької творчості. Втім проект який реалізує влада суттєво відрізняється від бачення громади.

Міська влада  не стала враховувати слушні пропозиції містян щодо сучасної та зручної зупиночної конструкції для захисту від опадів та прямого сонячного проміння та розробки даної споруди з врахуванням великого скупчення людей на зупинці з відповідними архітектурними та інтер’єрними рішеннями.

Проект майбутнього комплексу розміщено на площі. І зазначено строки встановлення 2 зупинок. Монтаж споруд має бути завершено 14 вересня 2017 року.

“Зупинки для пінгвінів”. Нарешті біля ЦДЮТ встановлять зупинки. Чесно я очікував чогось вражаючого, а побачивши проект згадав зупинку на Соборній площі. Що ми маємо? Центр міста, розв’язки маршрутів громадського транспорту по декількох районах Черкас. Відповідно на цих зупинках є велика кількість містян які чекають свою маршрутівку. А тепер питання до тих хто замовляв, проектував, погоджував: “в разі негоди скільки осіб може розміститись під цим навісом?” – це по-перше. По-друге. Коли їде дощ чи то сніг і дме сильний вітер: чи комфортно перебувати на такій зупинці?” 100% ті хто проектував не користуються громадським транспортом, тому сіра речовина їм в данному питанні не знадобилась. Не знадобилась вона і при розробці дизайну. Історична будівля, архітектурна пам’ятка і біля неї сім шматків скла. Геніально!!! Очікував чогось вражаючого? Тримай:) “Пороблено в Україні” – пише у власному фейсбуці  черкащанин Роман Шовенко.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.