В приймальні мера збирають біографії потенційних виконкомівців

Новини Черкаси

Міський голова ініціював проведення збору пропозицій, щодо персонального складу нового Виконкому для можливості їх розгляду. Потенційних кандидатів у члени Виконавчого комітету мають подати разом із біографічними довідками  до 204 кабінету за адресою Байди Вишневецького, 36.

Зокрема кандидатів мають подати політичні сили, громадські організації які готові співпрацювати в інтересах громади Черкас. Відповідну ініціативу озвучив очільник міста Анатолій Бондаренко. Про це інформує прес-служба міської ради.

 Як інформує сайт міської ради на розгяд сесії Черкаської міської ради винесено проект рішення “Про розпуск виконавчого комітету Черкаської міської ради і припинення повноважень першого заступника, заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради” від 15.08.2017 № 655-8-рд ініціатором якого є депутат міської ради Руслан Зоря.

Фото Руслана Зори.

та проект рішення Черкаської міської ради “Про розпуск виконавчого комітету, припинення повноважень та звільнення першого заступника, заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради” від 16.08.2017 № 658-8-рд ініціатором якого є міський голова Анатолій Бондаренко.

– Зі свого боку, обіцяю, що цей процес відбуватиметься у максимально відкритий та прозорий спосіб. Кожну з кандидатур ми обговорюватимемо разом із жителями нашого міста. Для мене принципово, щоб це були професійні, чесні та порядні люди, без кримінального минулого, які готові взяти на себе відповідальність за майбутнє Черкас та спільними силами творити його». – підкреслив міський голова.
Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.