В першій міській лікарні “знешкоджували” терористів

В перші дні жовтня у Черкасах відбулися  тактико-спеціальні навчання на об’єкті з масовим перебуванням людей  за участі підрозділів СБУ, Нацгвардії, Національної поліції, Держслужби з надзвичайних ситуацій, прикордонники. Базою для тренувань стала 1-ша міська лікарня Черкас. В ході навчань було проведено звільнення заручників та затримано зловмисників, що захопили будівлю.

Про це повідомляють в прес-службі УСБУ області.

Учасниками навчань було відпрацювано алгоритм спільних дій щодо реагування та знешкодження умовних терористів, які за легендою захопили заручників на території закладу охорони здоров’я.

За легендою навчань залучені підрозділи провели комплекс інтенсивних пошукових заходів, було організовано процес евакуації відвідувачів закладу, знешкоджено вибуховий пристрій, успішно провели переговори зі зловмисниками та у підсумку знешкодили терористів силами спецпідрозділів.

Керівництво антитерористичного центру на високому рівні оцінило готовність усіх структур задіяних у навчаннях до ефективної протидії терористично-диверсійним проявам в екстремальних умовах.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.