В парку “Сосновий бір” за 4 дні стартує фестиваль “Дивосвіт”

Новини Черкаси Новини Черкаської області

Вже з 6 серпня у Черкасах почне свою роботу фестиваль “Дивосвіт”. Шість майстрів працюватимуть над створенням унікальної дерев’яної альтанки з питним фонтаном в рамках фестивалю «Дивосвіт. Камінь, дерево та метал».  

Спорудження композиції «Дніпро» та весь робочий процес  проходитиме в парку «Сосновий бір», на центральній алеї, де всі відвідувачі парку спостерігатимуть за етапами виготовлення альтанки. Завершальні роботи по встановленню відбудуться біля озера «Русалки», де і буде розміщена альтанка розміром 4 x 4 з висотою у 3 метри, інформує департамент освіти.

У роботі над створенням композиції «Дніпро» використають різні матеріали: дерево (дуб), метал (елементи для художнього оздоблення), піщаник (для питного фонтану). Працювати майстри будуть щодня (окрім неділі), з ранку до вечора, а підготовчі роботи розпочнуться вже з 4 серпня.

Протягом фестивалю діятиме виставка-ярмарок народних майстрів, а о 15.00 розпочинатимуться майстер – класи. Дізнатися про особливість  роботи по дереву, металу та каменю, познайомитися   з  майстрами – скульпторами, які презентуватимуть свої проекти для створенням нового місця відпочинку можна буде на відкритті фестивалю 6 серпня о 15.00.

А 27 серпня о 14.00 відбудеться урочисте відкриття альтанки з питним фонтаном в парку «Сосновий бір», з встановленням іменного стенду, фотосесією та нагородженням скульпторів.

 

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.