В освітніх закладах Черкас триває ремонт будівель

Освіта Черкаси

В профільному департаменті міської ради звітують про виконання ремонтних робіт у закладах, підпорядкованих департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

В рамках  виконання Програми соціально-економічного розвитку м.Черкаси виконується заміна вікон у Черкаському колегіумі “Берегиня” на суму 825 тис. гривень.

А у дошкільному навчальному закладі комбінованого типу “Дюймовочка” триває реконструкція будівлі (утеплення фасаду). На ці роботи з міського бюджету виділено 1 млн.470 тис. гривень.

За словами директора департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Ігоря Волошина, наразі проводяться планові ремонти в школах, садочках, закладах культури та спорту. Виконуються роботи з заміни вікон, проводяться капітальні ремонти покрівель, фасадів, харчоблоків та санвузлів.

Дитячий садочок №70 готовий до навчального року. Заплановані ремонтні роботи виконані в повному обсязі. В рамках  виконання Програми соціально-економічного розвитку м.Черкаси проводили заміну вікон у дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) № 70 “Настуся” на суму 450 тис. гривень.

За матеріалом прес-служби Департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.