В одному з департаментів міської ради запланована реорганізація

Новини Черкаси

Департамент соціальної політики Черкаської міської ради незабаром чекають зміни. Відповідний проект рішення розміщено на сайті установи за  № 366-8-рд Про внесення змін до рішення Черкаської міської ради від 23.05.2013 № 3-1682 «Про структуру, загальну чисельність апарату Черкаської міської ради та її виконавчих органів».

Дане рішення набуде чиності в разі його ухвалення депутатським корпусом Черкаської міської ради.

Метою затвердження нової структури департаменту та нової редакції положення про департамент є створення ефективного виконавчого органу місцевого самоврядування, у якому основоположним буде не територіальний принцип з дублюванням управлінських функцій, а функціональний, який дозволить максимально розширити перелік соціальних послуг і гарантій та забезпечить вирішення актуальних потреб населення незалежно від їх місця перебування.

Зміна структури департаменту не впливає на штатну чисельність працівників департаменту і залишається без змін (162 особи), а лише оптимізує робочий процес за функціями на напрямами роботи та навантаженням.

В новій редакції положення про департамент є нові додаткові функції, виконання яких відповідно до законодавчих змін необхідно забезпечити у соціальній сфері на рівні місцевого самоврядування, зокрема у сфері:
соціальної інтеграції інвалідів;
поліпшення становища сімей, попередження насильства в сім’ї;
забезпечення гендерної рівності;
протидії торгівлі людьми;
соціального захисту учасників антитерористичній операції та членів їх сімей;
соціального захисту членів сімей загиблих (померлих) учасників у антитерористичній операції;
соціального захисту внутрішньо переміщених осіб та ін.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.