В мерії розбирали причини засмічення бульвару Шевченка

Новини Черкаси

На ранковій нараді в Черкаській міській раді міський голова вирішив з’ясувати у посадовців мерії чому на вихідних не проводять прибирання на бульварі Шевченка. 

Цікаво, що на минулих вихідних громадський активіст Евген Єзик задав в мережі відповідне питання доклавши світлини стану бульвару Шевченка:

Центр міста, бульвар Шeвчeнко. Я нe знаю, наш мeр господарник чи політик, нe співпрацював, алe обличчя міста, й купа сміття. Такого давнeнько нe пригадую

Відповідні запитання про причини неприбраності бульвару були адресовані керівництву департаменту ЖКГ. Ситуацію, що склалася прокоментував заступник директора департаменту житлово-комунального комплексу Олексій Шкіньов:

– Прибирає ЧЕЛУАШ. Останній раз прибирали у п’ятницю. Вивезли 4 машини, в суботу і неділю не відбувалося прибирання, бо повинна бути зарплатня по подвійному тарифу. На сьогодні такої можливості немає.

Представник підприємства, що має проводити прибирання доповів що сьогодні “прибирання йде повним ходом”

На що міський голова обурився – Чому за два дні не прибрано? Я що сліпий?

За підсумком розгляду цього питання міський голова надав 2 доручення. Посадовці департаменту ЖКК пояснюватимуть причини з яких не здійснено контроль за прибиранням, а посадовці ЧЕЛУАШу – чому не здійснено прибирання.

 

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.