В КСН “Привокзальний” розповіли, за що вдячні Радуцькому

Новини Черкаси

На минулій сесії міської ради голова КСН “Привокзальний” Надія Кусенко вручила грамоти депутатам міськради Олександру Радуцькому та Володимиру Бурячинському й міському голові Анатолію Бондаренку. Обранцям за реагування, а меру – за небайдужість.

12583946_945416565555154_1288021065_n

– Дуже вдячні нашому депутату на окрузі Володимиру Бурячинському. Він великий ентузіаст. Коли Анатолій Бондаренко став міським головою, то роботи вже тривали, але він виїздив на об’єкт, контролював, – зауважує Надія Кусенко.

Найперше люди прагнули вирішити питання щодо водовідведення й тимчасової каналізації, ліквідації озера Ріца.

12606830_945416562221821_349508282_n

– Ми звернулися до Олександра Радуцького як секретаря міської ради, – розповіла жінка. –  Раніше зверталися до попереднього міського голови і нашого депутата Віктора Горкуна, але безрезультатно. А Олександр Романович поставив це питання перед депутатами, згуртував їх і нарешті виділили кошти. Радуцький – та людина, яка завжди вислухає, порадить і ніколи не покине справи, якщо взявся її вирішити.

Крім того, КСН орендує в міської ради офіс з актовою залою. В ній проводять гурткову роботу з дітками із малозабезпечених родин. Там же працює клуб ветеранів “Надія”, але приміщення холодне й старе. Тож жителі звернулися і з питанням про капремонт покрівлі. Так, з бюджету на ремонт зали було виділено 300 тис грн.

– Сьогодні ми відкрили новий рік святом на 100 дітей у відремонтованому приміщенні, – радіє пані Надія. – Працює 4 гуртки, плануємо відновити роботу клубу ветеранів, проводитимемо зустрічі з жителями, конференції. Я впевнена, що коли люди разом працюють, то тоді і такі позитивні результати.

Надія Кусенко й жителі “Привокзального” ще розраховують на капремонт двох кабінетів, системи опалення і вхідної частини, бо нині там розміщується офіс нової поліції.

– Активні і небайдужі жителі міста – це наше майбутнє, – говорить Олександр Радуцький. – До їхнього завзяття ще сумлінну працю депутатів, і – чимало наболілих проблем можна буде позбутися. Володимир Бурячинський плідно працював на окрузі, кілька проектів реалізували спільно. Співпраця влади і громади по КСН “Привокзальний” може бути зразком такої роботи.

Нагадаємо, сам Радуцький двічі обраний депутатом по округу № 16. На останніх місцевих виборах він переміг за списком, проте продовжуватиме працювати на своєму окрузі, оскільки там не пройшов жоден кандидат.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.