В департаменті освіти Черкас планують створити батьківську раду

Новини Черкаси Освіта Черкаси

З відповідною ініціативою виступив очільник департаменту Ігор Волошин, який поінформував активних мам і тат про зустріч з реалізації нового проекту.

Запрошую долучитися до нового проекту – створення Батьківської ради. Прохання поширити інформацію серед батьківських комітетів. Чекаємо активних мам і тат 28 березня у департаменті о 17-й годині. – зазначив посадовець.

Про такий проект у департаменті освіти та гуманітарної політики міста замислювалися упродовж кількох останніх років. Батьківські ради вже діють у Вінниці, Харкові, Кропивницькому, Львові. Обговорити створення такої у Черкасах заплановане на 28 березня.

Батьківські ради створюють при міській чи районній раді, мерові. Вони мають положення про свою роботу та пильнують низку питань: харчування дітей, дотримання законодавства щодо прав учнів, носіння шкільної форми, температурного режиму в навчальних закладах, благодійництва тощо. У Черкасах наразі питання вийшло на новий рівень і в департаменті освіти міста тішаться, що серед батьків є активні, готові долучитися до вирішення проблем галузі.

Обговорити проект батьків запрошують 28 березня о 17.00. Зустріч відбудеться у актовій залі департаменту, 1 поверх за адресою: вул. Гоголя, 251.

Контакти куратора проекту – заступниці директора департаменту Марини Леонідівни Бакланової 37-33-86.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.