В Дахнівку знову їздитиме 14-ий маршрут

Новини Черкаси
imageВідзавтра дві черкаські маршрутки №14 та №31 повернуться до колишніх схем руху. Так, автобуси 31-ого маршруту більше не заїжджатимуть до Дахнівки, їхньої кінцевої зупинкою буде санаторій «Україна». Натомість це тепер робитиме інший перевізник, який обслуговує 14-ий маршрут.
Про це наше видання дізналося на сайті Черкаської міської ради.
Таке рішення сьогодні ухвалили на засіданні виконавчого комітету Черкаської міської ради, враховуючи звернення обох перевізників. Як запевнив начальник управління транспорту департаменту ЖКК Віталій Дядченко, з огляду на конфлікти, які виникали раніше навколо 14-ого маршруту, перевізник Петро Копієвський надав гарантійний лист і зобов’язався виконувати покладені на нього обов’язки.
Розповісти друзям

4 коментарів до “В Дахнівку знову їздитиме 14-ий маршрут

  1. 0

    0

    я лично недоволен-31маршрут меня полностью устраивал.и мало хотелось бы зависить от амбиций Копиевского..и думаю немало людей думают также как и я.и 31 маршруту думаю было выгодно -забирал с центра половину автобуса.и последний рейс на дахновку в 21.45 14 не устраивает-многие оканчивают смену в 22 и23 часа.как им быть-идти с украины лесом….а женщинам…

  2. 0

    0

    Вчора тільки простояв 30 хвилин на зупинці щоб доїхати додому. Цей 14 вже в пичінках всім. Як пустили 31 я вже думав – нарешті. Коли стоїш зимою в мороз з роботи на один з останніх автобусів, які їздять раз в годину, які мають їхати чітко по графіку, так один їде в 21-30, на інший день в 21-40, а ще на інший в 21-55. Люди біжать спотикаючись щоб потім годину не мерзнути, вони перед носом двері зачиняють і їдуть. А ти стій на морозі далі. Повна неповага до людей, роблять що хотять. Мабуть забули вже як років 8 назад їм на кожному автобусі шибки камінням побили.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.