В Черкаських парках почастішали спроби викрадення огорожі

Новини Черкаси

З початку поточного тижня зловмисники вже двічі намагалися викрасти метал з огорожі черкаських парків. Про це інформує прес-служба КП “Дирекція парків”.

Так, у понеділок вранці охоронці парку Перемоги затримали чоловіка, який намагався викрасти метал з паркану. Працівники підприємства викликали поліцію, чоловікка забрали до відділку. Збитки склали 1500 грн.

Наступного дня метал огорожі знову зацікавив вандалів. Зловмисники зрізали верхівки огорожі у парку Хіміків. Збитки сягнули більше 6-ти тис грн.

КП “Дирекція парків”нагадує, що за подібні дії передбачена кримінальна відповідальність та закликає черкасців не бути байдужими у разі підозрілої поведінки чи прогтиправних дій громадян у місцях відпочинку.

– Парки та сквери – справжні перлини нашого міста, їх варто оберігати й розвивати. Нині порядок у згаданих парках забезпечують по чертверо охоронців, які працюють цілодобово. Та з низькою самосвідомістю громадян складно боротися навіть цілою армією працівників, – зазначає директор комунального підприємства Володимир Стойко.

Спроба викрадення елементів огорожі в парках зафіксована вперше

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.