В Черкаській області новий скандал в галузі освіти

Новини Черкаси

Крім конфлікту в Черкаському державному технологічному університеті між в.о. ректора Назаренком С.А. та колишнім ректором ЧДТУ Качалою Т.М. за крісло керманича даного ВНЗ, в Черкасах розгортається боротьба за Черкаський інститут банківської справи (входить до складу Університету банківської справи в м. Києві при Міністерстві освіти України).

Новий ректор Університету банківської справи Тамара Смовженко планує змістити з посади діючого директора ЧІБС Миколу Дмитренка та пролобіювати призначення своєї людини – Наталії Пантелєєвої, котра, на даний час, є заступником директора ЧІБС.

За словами студентського колективу, Микола Дмитренко для Черкаського інституту банківської справи є як Поплавський для Київського інституту мистецтва і культури (у позитивному розумінні), тобто незмінним керівником, котрий «живе» своєю роботою та вкладає максимум в процвітання очолювального ним ВНЗ.

Натомість, студенти не досить позитивно відзиваються про Н. Пантелеєєву, котра, не володіє державною мовою та принципово її не вчить, а розмовляє виключно на «веліком і могучем».

Щоб не допустити розкрадання майна та авторитету ЧІБС, що довгими роками набувалося, трудовий колектив ЧІБС під час власної конференції прийняв рішення про направлення звернення до Черкаської обласної ради з проханням сприяти переведенню матеріально-технічної бази ЧІБС у власність місцевої громади, що було підтримано депутатським корпусом та за підписом голови Черкаської облради Олександра Вельбівця направлено на розгляд Кабінету Міністрів України.

У відповідь на дані дії трудового колективу ЧІБС ректор УБС Т. Смовженко відсторонила його разом з 6-ма завідуючими кафедрами інституту від виконання покладених на них службових обов’язків.

Таким чином, усунувши справжніх професіоналів від керівництва інституту, ЧІБС можуть перетворити на звичайний філіал столичного ВНЗ, яких в нашому місті велика кількість та про яких ніхто не відзивається позитивно.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.