В Черкаській міській раді тривають кадрові перестановки

Новини Черкаси

У понеділок відбулися кадрові зміни в одному з ключових департаментів Черкаської міської ради – департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради. Так за відсутності міського голови у зв’язку з відрядженням відповідні розпорядження підписав перший заступник міського голови Черкас Станіслав Овчаренко.

Згідно документів, депутат міської ради Михайло Бінусов був зарахований до кадрового резерву на посаду директора цього департаменту.

Одночасно було видано розпорядження про звільнення заступника директора цього ж департаменту Андрія Наумчука з посади заступника директора департаменту – начальника управління житлово-комунального господарства за угодою сторін.

Водночас Михайла Бінусова призначено на посаду, яку обіймав пан Наумчук.

«Там потрібно багато нервів. Думаю, з моїм тиском, я не підходжу для цієї роботи. Там потрібні міцніші нерви». – зазначив Андрій Наумчук в коментарі журналістам сайту Вичерпно.

Варто зазначити, що на теперішній час даний департамент очолює Олександр Яценко, який нещодавно вступив на магістратуру до київського ВНЗ.

Фото видання “Інфоміст”

Згідно розпорядження міського голови він з 31 липня був відсторонений від виконання обов’язків та перебуває на лікарнянному.

Під час однієї із прес-конференцій Анатолій Бондаренко заявив, що у нього на столі лежить заяв від Яценка про звільнення, однак сам директор департаменту спростував цю інформацію.

 

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.