В Черкаській мерії тривають кадрові зміни – нове обличчя соціальної політики міста

Новини Черкаси
Віднині директором департаменту соціальної політики Черкаської міської ради призначено 47-річну Оксану Мовчан. Упродовж останніх десяти років вона обіймала керівні посади в Секретаріаті Кабінету Міністрів України та в центральному апараті Міністерства соціальної політики.
Нового керівника колективу департаменту представив сьогодні міський голова Анатолій Бондаренко.
– Це людина з більш як 20-річним досвідом роботи в соціальній сфері, була однією з розробників пенсійної реформи, впродовж останніх чотирьох років координувала напрямок ринку праці та зайнятості Мінсоцполітики, – сказав Анатолій Васильович та наголосив, що соціальна політика – важливий напрямок у житті суспільства.
Крім того, міський голова висловив подяку за роботу попередньому директору департаменту Володимиру Коцюрубі. Новопризначений керівник департаменту має дві вищі освіти: у 1991 році вона закінчила Львівський торгово-економічний інститут, а в 2004 – здобула кваліфікацію магістра державного управління в Дніпропетровському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.
За словами Оксани Мовчан, серед основних завдань, які вона ставить перед собою і колективом на новій посаді, – підвищення якості надання соціальних послуг, інформує прес-служба Черкаської міської ради.
Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.