В Черкасах з’явився монумент генералу Момоту (фото, відео)

Новини Черкаси
У Черкасах відкрили пам’ятний знак легендарному генералу прикордонної служби Ігорю Федоровичу Момоту. Місце для знаку обрали біля Свято-Троїцького Собору та відкриття приурочили до 25-ої річниці Незалежності.
TumEt4tyErc
 Загинув генерал у липні 2014 року під час обстрілу проросійськими терористами колони прикордонників із установок залпового вогню «Град». На захист східних рубежів разом із курсантами навчального центру в Оршанці, який він тоді очолював, стали одними з перших.

Над меморіальним знаком працювали черкаські скульптори Іван Фізер та Віктор Крючков. Право відкрити пам’ятник було надано вдові загиблого командира Надії та його військовому побратимові – заступнику начальника Навчального центру підполковнику Віктору Сулимі. Після чого представники духовенства провели обряд освячення погруддя.
Відео з заходи зняли кореспонденти Громадське телебачення: Черкаси
Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко підкреслив, що Ігор Момот сьогодні не просто командир та батько курсантів, як його називали, а взірець справжнього громадянина незалежної України.
Допоки битиметься серце останнього патріота, який власне був і Ігор Федорович, Україна була, є і буде незалежною державою. Ми повинні об’єднатися, бо тільки так ми можемо здолати ворога, який «чатує» біля наших кордонів, – наголосив він. – Я знаю, що кожен українець зараз щиро вболіває за наших хлопців, які сьогодні на передовій захищають свою державу і не шкодують власного здоров’я та життя. Я вірю в кожного з нас і вірю в Україну!
Розповісти друзям

1 коментар до “В Черкасах з’явився монумент генералу Момоту (фото, відео)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.