В Черкасах змінено порядок розгляду петицій від містян

Новини Черкаси

З метою запровадження механізму авторизації осіб, що підтримують електронні петиції, унеможливлення їх багаторазової підтримки однією особою з допомогою соціальних мереж, електронних скриньок тощо було розроблено проект рішення Черкаської міської ради щодо вдосконалення порядку розгляду петицій черкащан. Також одним з головних оновлень порядку є підвищення кількості голосів нелобхідних для підтримки петиції з 250 до 500.

Відповідні зміни було внесено на останній сесії міської ради, що відбулася  12 грудня. Згідно ухваленого рішення до Порядку розгляду електронної петиції (затвердженого рішенням Черкаської міської ради від 28.01.2016 № 2-143 «Про електронні петиції»), було внесено наступні зміни, шляхом викладення  його в новій редакції, а саме:

“Цей Порядок відповідно до статті 23-1 Закону України «Про звернення громадян» визначає порядок розгляду електронної петиції, адресованої Черкаській міські раді, на підтримку якої зібрано не менш як 500 підписів громадян протягом не більше одного місяця з дня її оприлюднення”.

Також у рішенні доручено департаменту організаційного забезпечення направити лист-звернення на електронну адресу info@bankid.org.ua з метою використання технології BankID в процесі підтримки електронних петицій.
Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.