загрузка...

В Черкасах заповнюватимуть нову форму документів на призначення субсидій (зразки)

Новини Черкаської області Субсидії Черкаси

В департаменті соціальної політики Черкаської міської ради минулого тижня інформували про відсутність нових бланків на призначення житлових субсидій. Втім уряд вже виправавив цю прогалину. Тепер черкащани, яким необхідно переоформлювати субсидію відповідно до нових вимог уряду можуть ознайомитися зі зразком та скачати сам бланк необхідних документів.

Міністерство соціальної політики України з 1 травня 2018 року змінило форму Заяви і Декларації про доходи. Завантажити їх можна за посиланнями:

Декларацію

Заяву

 Зазначені документи затверджені наказом Мінсоцполітики від 3.05.2018№ 604 “Про затвердження форм Заяви про призначення житлової субсидії та Декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії”, який зареєстровано у Міністерстві юстиції України 3 травня 2018 року за № 548/32000.

Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Нагадуємо, що преважній більшості громадян, які отримують субсидії і не мають щойно куплених предметів розкоші, нових автомобілів, або у складі сімей яких немає працездатних осіб, що декларують нульові ставки доходу, – загалом це приблизно 80-85% нинішніх субсидіантів – як і раніше державна допомога буде перепризначена в автоматичному режимі і без необхідності звертатися до органів соціального захисту.

Натомість у зв’язку з введенням нових правил близько 15% громадян потрібно буде звернутися до органів соцзахисту за переоформленням субсидії. Отже, повторно – Заяву і Декларацію – потрібно буде подати:

 • Орендарям житла;
 • Внутрішньо переміщеним особам;
 • Тим сім’ям, яким субсидію було призначено не на всіх зареєстрованих, а фактично проживаючих в помешканні осіб;
 • Тим сім’ям, де є непрацюючі люди працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менші мінімальної заробітної плати;
 • Тим сім’ям, в який відбулися зміни у складі сім’ї протягом останнього року;
 • Тим сім’ям, які станом на травень 2018 року матимуть понад двомісячну заборгованість за житлово-комунальні послуги і не погасять її до червня 2018-го.

 

Розповісти друзям
 • 5
  Поширили:

2 коментарів до “В Черкасах заповнюватимуть нову форму документів на призначення субсидій (зразки)

 1. 0

  0

  Доброго дня а як взнати що потрібно переоформити субсиді куди потрібно звернутися? Чи повідомляють самі?і якщо не дають субсидії то які права для дитини війни? дякую.

  1. 0

   0

   Доброго дня!
   Ваші питання доцільно адресувати до департаменту соціальної політики ЧМР
   м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307, громадська приймальня
   тел./факс (0472) 36-05-69

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.