В Черкасах за 3 години випала місячна норма опадів

Новини Черкаси

2 серпня, станом на 20:30 внаслідок переміщення активного атмосферного фронту, на Черкащині за три години випало 49,6 мм опадів, що становить 87% місячної норми опадів.

eRtl9_8Y760
Грозовий фронт, що рухався вздовж Дніпра уверх за течією частково зачепив Чигиринський, Чорнобаївський, Золотоніський та Канівський райони. Опади були різної інтенсивності, проте найбільше їх випало у Черкасах, де крім дощу з грозами також випали опади у вигляді граду величиною до 11 мм.
Через засмічення зливної каналізації у місті Черкаси було частково підтоплено вулиці, в деяких містах житловий сектор, покрівлі та підвали багатоповерхівок в різних районах міста.
У зв’язку з тим, що інтенсивність дощу у Черкасах досягла значень небезпечного явища погоди, в місті було створено міський штаб з ліквідації наслідків стихійного лиха на чолі із міським головою Анатолієм Васильовичем Бондаренком. До штабу увійшли усі аварійні та екстрені служби міста, а також структури відповідальні за функціонування інфраструктури обласного центру. Мобільними групами оперативного штабу визначені найбільш складні дільниці міста де необхідно першочергове реагування.

Особовий склад Черкаського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Черкаській області було піднято по тривозі. Створені та введені у розрахунок додаткові відділення, резервна техніка Черкаського зведеного загону, а також аварійно-рятувального загону спецпризначення.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.