В Черкасах за 2015 рік мільйонер задекларував статки – поки 1

Новини Черкаси
Першим в області свої мільйонні статки задекларував черкащанин, який у минулому році отримав понад 4 млн. грн. доходів, а до бюджету він сплатив понад 795,8 тис. грн.
21499
“З початку 2016 року 154 черкасці вже задекларували отримані ними минулорічні доходи на загальну суму майже 21 млн. грн. Першим в області свої мільйонні статки задекларував черкасець, який у минулому році отримав понад 4 млн. грн. доходів, а до бюджету він сплатив понад 795,8 тис. грн. ПДФО та майже 60,7 ти. грн. військового збору”, – повідомив начальник Державної податкової інспекції у м. Черкасах Антон Царюк.
За результатами Деклараційної кампанії 2015 року, понадмільйонні доходи на загальну суму більше 21,5 млн. грн. задекларували 9 черкасців. Найбагатший мільйонер задекларував дохід у сумі понад 2,8 млн. грн
ДПІ у м. Черкасах нагадує громадянам про дію сервісу „Декларування он-лайн”, за допомогою якого можна заповнити та направити декларацію про майновий стан і доходи через Інтернет.
Також нагадуємо, що для отримання податкової знижки річну декларацію про майновий стан і доходи можна подавати протягом усього поточного року.
Шановні черкащани! Державна податкова інспекція у м. Черкасах закликає вас сумлінно виконати свій громадянський обов’язок та своєчасно подати декларацію про майновий стан та доходи, отримані у 2015 році.
 Декларація приймається за адресою: бульв. Шевченка, 307, 4 поверх. Додаткову інформацію щодо заповнення декларації можна отримати за тел. 45-28-89, 45-34-27.

 

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.