В Черкасах з відкриттям нової групи зменшилась черга в садочок

Новини Черкаси Освіта Черкаси
У дошкільному  навчальному закладі (ясла-садок) № 90 «Весняночка» 12 жовтня відкрили додатковий груповий осередок. До цього часу у дошкільному закладі працювало 12 груп.
img_6158
Тринадцятий груповий осередок  тривалий час не використовувався за призначенням оскільки  не відповідав технічним та санітарним нормам. Тільки після проведення капітального ремонту, на  який було виділено близько 300 тисяч гривень з міського бюджету та  оснащення  меблями,  м’яким  та твердим інвентарем на суму 130 тисяч гривень,  стало можливим відкриття додаткової групи для дітей ясельного віку, які перебувають на черзі до дитячого садочка.
На відкриття додаткової групи завітали міський голова Анатолій Бондаренко, секретар міської ради Олександр Радуцький, депутат міської ради Юрій Тренкін, заступники директора департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Ігор Волошин та Богдан Бєлов та батьки разом з дітьми ясельного віку.
img_6214
Символічну стрічку на вході у групу перерізав  міський голова Анатолій Бондаренко зазначивши:
– Це наша спільна маленька перемога відкриття таких груп. Фактично ми  з депутатським корпусом працюємо над тим, щоб кожен наш дошкільний заклад незалежно від його розташування став другою домівкою для наших дітей. Плануємо і надалі в інших закладах  відкривати такі групи.
img_6177
Окрім цього Анатолій Васильович  зауважив, що потреба у відкритті додаткової групи виникла давно. Та оскільки проблема браку місць в дитячих садках актуальна як для мешканців усієї Митниці, так і Південно-Західного району, міською владою було прийнято рішення відкрити 7 додаткових груп у найпроблемніших мікрорайонах Черкас. Особливу увагу він звернув на здорове харчування вихованців дошкільних закладів: у планах запросити дієтологів для розробки повноцінного меню для вихованців усіх дошкільних закладів, яке  відповідало  б збалансованому харчуванню та  продовжувати роботу у напрямку  енергозбереження.

 

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.