В Черкасах виставили подвійну плату за опалення в багатоповерхівці

Новини Черкаси

У Черкасах люди шоковані новими квитанціями, оскільки опалення одного квадратного метра житла тепер обходиться їм у 47 гривень.

Цифри перевищують тариф майже в два рази, і обурені люди говорять про те, що в отриманих рахунках винні голова ОСББ і будинковий лічильник. Тариф повинен бути на рівні 32 гривень, однак мешканці багатоповерхівки отримали квитанції за опалення, де зазначено, що тариф становить 47 гривень, пише видання Бізнес.

На думку багатьох, такі суми можуть бути пов’язані з лічильником, встановленим восени минулого року. Однак комунальники відразу поспішили повідомити, що всі лічильники працюють справно, і мешканці будинку самі винні в тому, що платять такі суми, оскільки вони не цікавляться енергозбереженням.

За словами очільника “Черкаситеплокомуненерго” Миколи Кушніра, у всіх під’їздах будинку страшні протяги, скло у вікнах розбите, а двері на вулицю мешканці ніколи не закривають, тому така величезна витрата енергії. Проте мешканці будинку точно не винні в розбитих вікнах, оскільки неодноразово зверталися за допомогою і просили утеплити будинок, але ніякої реакції не послідувало.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.