В Черкасах виплачено перший транш січневих “дитячих” грошей

Новини Черкаси

Соціальні допомоги для дітей, малозабезпеченим сім’ям, дітям з інвалідністю, особам з інвалідністю з дитинства тощо, як правило, виплачують у першій половині місяця. Зокрема у Черкасах станом на 17 січня гроші на рахунки родинам не надійшли. Чому? Це запитання все частіше ставлять черкащани звертаючись до політиків в соціальних мережах. В основному це звісно матусі.

Так під обговоренням теми прийняття бюджету міста на сторінці Олександра Радуцького матусі запитують де ж ті дитячі гроші:

Даша Каткова Доброе утро))) Бюджет приняли- супер! А скажите пожалуйста, когда приблизительно мамочки деньги получат??- питала черкащанка ранком 18 січня.

На що в коментарі відповів представник міського департаменту соціальної політики Семен Лисенко :

Завдяки роботі управління державного казначейства м. Черкаси, станом на 18.45 внесено до потреби у виплаті дитячі кошти за 6 напрямами виплат. Відповідно завтра кошти будуть відправлені на банківські відділення, списки на відповідні виплати банки отримують. Головний розпорядник коштів зробив все можливе протягом сьогоднішнього робочого дня для досягнення цього результату. Внесено кошториси, здійснено реєстрацію, замовлено фінансування з бюджету.

В подальшому обговоренні 19 січня містяни вже інформували про отримання ними коштів.

Проблему було піднято і в обговоренні спільноти Наша Черкащина:

Офіційну інформацію з приводу “дитячих виплат” розміщено на сторінці Департаменту соціальної політики Черкаської міської ради в мережі фейсбук 19 січня:

“На виплату коштів нарахованих по І періоду січневої соціальної допомоги сім’ям з дітьми (по вагітності, при народженні, взамін аліментів, одиноким матерям та малозабезпеченим, опікунам) по м. Черкаси спрямовано 12,967 млн.грн. Кошти будуть перераховані на рахунки отримувачі в повному обсязі за опрацюванням установами банків відомостей.”, – повідомляють на сторнці департаменту.

Платіжні документи на виплату допомог сім’ям з дітьми станом на 19 січня 2018 року подані до УДКСУ у м. Черкасах та направлені на банки з наступним зарахуванням на рахунки отримувачів соціальної допомоги. Виплата за іншими видами допомог відбудеться після відкриття рахунків вже наступного тижня.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.